VBW Engineering KARIERA

Dołącz do Nas

VBW Engineering jest międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą stawiającą na zaangażowanych i pełnych pasji specjalistów.

Nasz zespół budują młode, ambitne osoby, stawiające na rozwój zawodowy, pogłębienia swoich umiejętności i naukę nowych.

Dzięki stabilności zatrudnienia i miłej atmosferze, praca w VBW Engineering to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

OFERUJEMY
1
Atrakcyjne
wynagrodzenie
2
System premiowy
3
Nowoczesne biuro
4
Stabilne warunki zatrudnienia
5
Miła atmosfera pracy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Elektryk

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK

MIEJSCE PRACY
GDYNIA, CENTRALA FIRMY


ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Prowadzenie tras kablowych w urządzeniach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
• Podłączanie elementów siłowych i sterowniczych
• Składanie rozdzielnic zasilająco - sterujących


WYMAGANIA
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Nastawienie na rozwój


FIRMA OFERUJE
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i ciekawych projektach
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania


WYMAGANE DOKUMENTY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na podany niżej adres. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)


KONTAKT:

email: rekrutacja@vbw.pl


W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Administratorem danych jest VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.


Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że nie jest Pani/Pan profilowana/profilowany. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.